KPMG vs TDJ Estate

KPMG
1 - 7
TDJ Estate

Faworytem spotkania pomiędzy KPMG a TDJ Estate byli goście. Ich rywale nie zdobyli jeszcze punktów w rundzie wiosennej, ale tego wieczoru liczyli na przełamanie. Jednak od pierwszych minut meczu było widać zarysowującą się przewagę zawodników TDJ Estate. W 4 minucie zdobyli pierwszego gola, a na przerwę schodzili już z wynikiem 0:4. Po zmianie stron sytuacja na boisku nie uległa zmianie, to goście nadal kontrolowali tempo i przebieg gry. Ich skuteczność w ataku była imponująca, a bramkarz KPMG był często wystawiany na próbę. Pomimo starań obrońców gospodarzy, nie byli oni w stanie powstrzymać lawiny ataków przeciwnika. Mecz zakończył się wynikiem 1:7 na korzyść TDJ Estate, co było naprawdę imponującym osiągnięciem. Po dopisaniu do swojego dorobku kolejnych trzech punktów, goście zajmują czołowe miejsce w tabeli 1 Ligi.